Leczenie zębów w narkozie – nowoczesna metoda zabiegowa

Ból związany z leczeniem zębów doskonale pamiętają osoby dorosłe, które korzystały z usług starych gabinetów stomatologicznych. Dzisiaj jest to tylko wspomnienie, ponieważ nowoczesne kliniki oferują leczenie zębów w narkozie.

Zabiegi stomatologiczne i leczenie zębów w narkozie leczenie zębów w narkozie oferowane jest przy okazji poszczególnych zabiegów wykonywanych w gabinecie stomatologicznym. O jakich zabiegach jest dokładnie mowa? Wśród najpopularniejszych przypadków zastosowania narkozy wyróżnia się stomatologię zachowawczą, chirurgię stomatologiczną i pedodoncję. Nie zaleca się stosowania leczenia pod narkozą, jeżeli ma się do czynienia z implantologią lub protetyką. Wtedy konieczna jest współpraca pacjenta z lekarzem, dlatego należy wytrzymać bez zastosowania znieczulenia.

Leczenie zębów w narkozie – dla kogo?

Leczenie zębów w narkozie polecane jest pacjentom, które doskonale wiedzą, że ich próg bólu jest bardzo niski. Tak, wiele osób przyznaje się do takiego zjawiska, dlatego można uszanować ich zdanie. Leczenie zębów w narkozie zalecane jest także w przypadku długiego czasu trwania poszczególnych zabiegów. Czasem dentysta nie jest w stanie określić, jak długo potrwa wizyta, dlatego w takich przypadkach polecane jest leczenie zębów pod narkozą, którego czas trwania jest naprawdę bardzo długi. Na tego typu narkozę często decydują się rodzice małych dzieci, które nie są skore do współpracy.